Yöneticiler uzatmalarda gelen golle yıkıldılar
Yeşil-beyazlı temsilcimiz Konyasporun, 17. hafta maçında Elazığspor ile oynadığı zorlu karşılaşmayı yöneticiler de izledi
Yeşil-beyazlı temsilcimiz Konyaspor’un, 17. hafta maçında Elazığspor ile oynadığı zorlu karşılaşmayı yöneticiler de izledi. Konyaspor Sportif İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Zeki Çimen, Futbol Şube Sorumlusu Hasan Dağlı, As Başkanlar Mehmet Üzümcü ve Ahmet Baydar futbolcuları ve teknik ekibi yalnız bırakmayarak, bu maçta kendilerine destek verdiler. Maçın uzatma dakikalarında gelen golle adeta yıkılan yöneticiler, takımın bu yenilgiyi hak etmediğini söylediler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.