Yolspor Başkanı Çankaya’dan ziyaret
Türkiye Yol-İş Konya 1 Nolu Şube Başkanı ve Yolspor Başkanı Ahmet Çankaya, Türkiye Spor Yazarları Derneği Konya Şubesini ziyaret ederek, Dernek Başkanı Recep Çınar ve yönetimini kutladı.
Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin ve spor yazarlarının Türk sporunun olmazsa olmazlarından olduğunu söyleyen Ahmet Çankaya, spor yazarlarının yol gösterici bir görev üstlendiğinin altını çizdi. Çankaya, Konyalı spor yazarlarının da Konya sporunun başarısı için yoğun bir mesai harcadığını, zor şartlarda görev yapmalarına rağmen, spora hizmet noktasında asla taviz vermediklerini belirterek, “Spor basını ile bir araya gelmekten her zaman memnunluk duymuşumdur. Özellikle Konya sporunun çıtayı yükseltmesi noktasında spor gazetecileri arkadaşlarımızın gayretleri asla göz ardı edilemez. Dolayısıyla spor kulüpleri, spor yöneticileri, sporcular ve spora hizmet eden herkes zincirin birer halkalarıyız” diyerek sözlerini noktaladı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.