Yılmaz Avrupa’da mindere çıkacak
15-17 Mayıs 2009 tarihlerinde Antalyada yapılan Uluslar Arası Şampiyonlar Gençler Greko-romen Güreş Turnuvasına katılan Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcusu Doğan Yılmaz kilosunda üçüncü oldu.
20 Ülkeden 400 sporcunun katıldığı turnuvada 96 kiloda Azerbaycanlı rakibini 2-0 mağlup eden Doğan Yılmaz, bu başarılı sonuçla Gürcistan’da yapılacak Avrupa Şampiyonasına katılmaya hak kazandı. Bu sonucu Konya halkına armağan ettiğini belirten başarılı sporcu, hedefinin büyüklerde 96 kiloda Milli Takımda mücadele etmek olduğunu söyledi. Çalışmalarını bu amaçla sürdürdüğünü kaydeden Yılmaz, kendilerine her türlü desteği sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’e, kulüp yöneticilerine ve hocalarına teşekkür etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.