Yıldız eldivenlerde final heyecanı yaşandı
Türkiye Yıldız, Genç ve Büyük Bayanlar Ferdi Boks Şampiyonası'nın yarı final müsabakaları tamamlandı.
Türkiye Yıldız, Genç ve Büyük Bayanlar Ferdi Boks Şampiyonası'nın yarı final müsabakaları tamamlandı. Kadir Has Spor ve Kongre Merkezi’nde yapılan maçlar, sporcuların kora kor mücadeleleri ile devam etti. Finale yükselebilmek için ringe çıkan sporcuların performansı, müsabakaları takip eden Kayserili sporseverler tarafından zaman zaman ayakta alkışlandı. 3 kategoride farklı sikletlerde ringe çıkan bayan boksörlerden galibiyetle ayrılanlar finale yükseldi. Mağlup olan sporcular ise şampiyonayı üçüncü olarak bronz madalya ile tamamladı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.