Veysel: İki takım içinde zor müsabaka
Konyasporun golcü futbolcusu Veysel Cihan, takım olarak son 3 maçta yakaladıkları oyun ve mücadele anlamında çıkışı sürdürmeleri halinde Bursaspor deplasmanında galibiyetle döneceklerine inandığını söyledi.
Sarı kart cezası nedeniyle Bursaspor maçında forma giyemeyecek olan Veysel Cihan, sezonun önemli maçlardan birine daha çıkacaklarını belirterek, “Artık sözün bittiği yerlere geldik. Kalan haftalarda rakip kim olursa olsun kaybetmemek zorundayız. Son 3 maçta hem oyun hem de mücadele anlamında yakaladığımız bir çıkışımız var. Bunu Bursaspor karşısında da devam ettirmek amacındayız. Rakibimiz son haftalarda iyi bir çıkış yakaladı ve konum itibariyle UEFA Kupası’nı hedefliyor. Konyaspor bulunduğu yeri kesinlikle hak etmiyor. Bir an önce rahatlayıp yeni sezonun planlarını yapmak istiyoruz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.