Tütüneker, Anadolu maçını izledi
Torku Konyaspor teknik Direktörü Uğur Tütüneke, Anadolu Selçukluspor’un Ankara Demirspor ile oynadığı hazırlık maçını
Antalya'da Torku Konyaspor'la aynı otelde kamp yapan Anadolu Selçukluspor’un Ankara Demirspor ile oynadığı hazırlık maçını Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Remzi Ay ile birlikte Yönetim Kurulu Üyeleri tam kadro izledi. Ayrıca Torku Konyaspor teknik Direktörü Uğur Tütüneker, yardımcı antrenör Mert Kormaz, Torku Konyaspor Futbol Şube Sorumlusu Hasan Dağlı ile Torku Konyaspor Kulüp Menejeri Seyit İçgül’de karşılaşmayı izledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.