TÜFADyönetimi Bulak’ı ziyaret etti
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Konya Şube Başkanı İsmet Karababa ve Yönetim Kurulu üyeleri, Konyaspor teknik direktörü Giray Bulakı ziyaret ederek, kalan haftalarda başarılar dileğinde bulundu.
TÜFAD Konya Şube Başkanı İsmet Karababa ve Yönetim Kurulu Üyeleri ziyarette Teknik Direktör Giray Bulak’a ve yeşil-beyazlı ekibe kalan haftalar öncesinde başarılar diledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyet dile getiren Konyaspor Teknik Direktörü Giray Bulak ise tek düşüncelerinin Eskişehirspor maçını kazanarak tüm Konya’yı sevindirmek olduğunu ifade etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.