Tozkoparan: Konya maçı hedefi 3 puan
Hafta sonu deplasmanda karşılaşacakları Torku Konyaspor maçının ilk çalışmasını izleyen Kartalspor başkanı Hamza Tozkoparan, Konya'ya galibiyet için gireceklerini söyledi
Tozkoparan, sıkıntılı bir süreç geçirdiklerini belirterek, "Teknik kadromuz ve futbolcularımızla bir araya geldik ve sezon sonuna kadar olağanüstü hal ilan ettik. Ben bu ligde kalacağımıza olan inancımı yitirmedim. Futbolcu kardeşlerimde bu inancıma katıldıklarını beyan ettiler ve bize son maça kadar tüm güçleriyle savaşacaklarının sözünü verdiler. Önümüzde 7 zorlu maç var bu maçlardan bizi ligde bırakacak sonuçları alacak ve zoru başaracağız" dedi. Tozkoparan giderek artan ve camianın motivasyonu, birlik beraberliğini zedeleyen sosyal medya üzerinden tepkilere karşılıkta önemli kararlar aldıklarını ve bundan böyle kendileri dahil hiçbir futbolcunun sosyal medya hesaplarını kullanmayacaklarını söyledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.