Torku Selçuk'a Amerikalı Pivot
Basketbol 2. Liginde mücadele eden Torku Selçuk Üniversitesi'nde transfer çalışmaları sürüyor
Artık tam anlamıyla Play-Off maçlarına kilitelenen Torku Selçuk Üniversitesi’nde yabancı transferi için son noktaya gelindi. Ancak gelinen noktada transfer noktasında aşırı gayret gösteren yönetim ve teknik heyet yaşanan sıkıntılardan dolayı şikayetçi. Son olarak Arjantin Lig’inde forma giyen bir Amerikalı ile görüşen Selçuk Üniversitesi’nden alınan bilgilere göre bu ismin imzaya yakın olduğu ifade edildi. Oyunca son görüşmelerin yapıldığı belirtilirken hafta sonuna kadar bu sorunun çözülmesi bekleniyor. Öte yandan Arjantin Lig’inde oynayan oyuncuda sıkıntısı çıkması durumuna karşı Amerikalı bir oyuncunun da hazır bekletildiği söyleniyor.
HAZIRLIKLAR DEVAM EDİYOR
Sarı-mavili ekip sezonun 33. hafta maçında deplasmanda Darüşşafaka'ya konuk olacak. Bu maçın hazırlıklarını sürdüren sarı-mavili ekip ligi evinde oynayacağı Göztepe maçı ile normal sezonu tamamlayacak. Torku Selçuk Üniversitesi normal sezonu tamamladıktan sonra sezon boyunca hedefi olan Play-Off maçlarında mücadele edecek. Sarı-mavili ekip bu maçlarda ilk 2 takım arasında olarak senelerdir hayalini kurduğu Beko Basketbol Ligine yükselmek istiyor. Torku Selçuk Üniversitesi hafta sonu deplasmanda oynayacağı Darüşşafaka maçı hazırlıklarını sürdürüyor.Sarı-mavili ekip bu maçı kazanarak Play-Offlar öncesi moral depolamak istiyor. Sıralamada 6. basamakta bulunan Darüşşafaka takımı ise Play-Offlarda daha avanatjlı bir konumda olmak için bu maçı kazanmak istiyor. Darüşşafaka geride kalan haftada deplasmanda Best Balıkesirspor'a yenildi.Temsilcimiz Torku Selçuk Üniversitesi ise sahasında Final Gençlik'i farklı bir skorla geçti.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.