Torku Konyaspor'dan başsağlığı mesajı
Torku Konyaspor yönetimi Mevlüt Ataseven'e başsağlığı mesajı yayınladı.
Torku Konyaspor yönetimi Mevlüt Ataseven'e başsağlığı mesajı yayınladı. Yönetimin mesajı şöyle: “Kulübümüz eski antrenörlerinden ve Halter Federasyonu Başkan Vekili Mevlüt Ataseven'in eşi Zübeyde Ataseven'in vefatını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhumeye Cenab-ı Allah'tan rahmet, başta ailesi ve sevenleri olmak üzere yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz” denildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.