Torku Konyaspor’a ceza
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) Torku Konyaspor'a ceza verdi
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) Torku Konyaspor'a PTT 1.Lig'in 23.haftasında iç sahada oynadığı Göztepe A.Ş. maçında taraftarların neden olduğu saha olayları nedeniye 3.000 (Üç bin) TL, yine taraftarların neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle 10.000 (On bin)TL olmak üzere toplam 13.000 (On üç bin) TL para cezası verdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.