Tomas Borek 2 noluda çalışıyor
Torku Konyaspor'un geçtiğimiz sezon kadroya kattığı Çek futbolcu TomasBorek kamptan ayrıldı.
Torku Konyaspor'un geçtiğimiz sezon kadroya kattığı Çek futbolcu TomasBorek kamptan ayrıldı. 1986 doğumlu olan oyuncu yeni sezon öncesi takımdan ayrı olarak çalışmalarını 2 nolu sahada gerçekleştiriyor. Yabancı kontenjanına takılan Çek futbolcuya hazırlıklarında A2 takımı teknik direktörü Muammer Pirinççi eşlik ediyor. Dukla Prag takımından transfer edilen TomasBorek geçtiğimiz yıl 27 maçta toplam bin 760 dakika forma giymişti. Borek kaydettiği 3 gol ile takımın en golcü yedinci futbolcusu olmuştu. Borek'in 2016 Mayıs ayına kadar sözleşmesi bulunmakta, kendisinde takım bulması tebliğ edilen oyuncunun henüz herhangi bir talibi bulunmamakta.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.