TFF ve TSYD’den Antalyaspor’a başsağlığı
Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Konya Şube Başkanı Recep Çınar, Antalyasporun kurucu başkanı Atilla Konukun vefatı nedeniyle başsağlığı diledi.
Antalya bölgesinden de sorumlu TSYD Konya Şubesi Başkanı Recep Çınar, Antalyaspor camiasına başsağlığı dileyerek, Atilla Konuk’un ölümünden büyük üzüntü duyduklarını belirtti. Çınar, sporsever bir insanı kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını kaydetti. Öte yandan, Futbol Federasyonu da, Antalyaspor Kulübü'nün kurucularından ve ilk başkanı Atilla Konuk'un vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayınladı. Federasyondan yapılan açıklamada, ''Merhum Atilla V. Konuk'a Tanrı'dan rahmet, kederli ailesine, sevenlerine ve tüm Antalyaspor camiasına başsağlığı dileriz'' denildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.