Taraftarlar salonu terk etti
Torku Konya Selçuk Üniversitesi'nin Uşak Sportif ile Torku 19 Mayıs Arena’da oynadığı karşılaşmada Konya'da eşine az rastlanan bir olay yaşandı.
Torku Konya Selçuk Üniversitesi'nin Uşak Sportif ile Torku 19 Mayıs Arena’da oynadığı karşılaşmada Konya'da eşine az rastlanan bir olay yaşandı. Karşılaşmanın 3. çeyreğinden itibaren sarı mavili taraftarlar salonu terk etmeye başladı. Aşırı skor farkının kapanmayacağına kanaat getiren ve takımın oyunun beğenmeyen Selçuk taraftarı salonu terk ederek tepkilerini gösterdi. Maçın son düdüğü öncesinde salonun büyük bir çoğunluğu boşalmıştı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.