Süleymanoğlu: Üç defa öbür tarafa gittim geldim
Avrupa, dünya ve olimpiyat şampiyonu milli halterci Naim Süleymanoğlunun sağlık durumu iyiye gidiyor.
Evinde geçirdiği baygınlık sonrası Bakırköy Hastanesi’ne kaldırılan milli haltercinin kontrollerinin iyi gittiği ve 1,5 ay sonra yapılacak son kontrolün ardından günlük yaşamına döneceği öğrenildi. Süleymanoğlu, yaptığı açıklamada, evde bayılmasının ardından kaldırıldığı hastanede de 3 kez bayıldığını belirterek, “3 defa öbür tarafı görüp geri geldim. Demek ki daha yaşayacak günlerimiz varmış. Herşeyden önce sağlığın geldiğini insan böyle durumlarda daha iyi anlayabiliyor. Hayatı da sporu da çok seviyorum” diye konuştu. Günlük yaşamda hareketlerine dikkat ettiğini ve rejim yaptığını ifade eden milli halterci, şunları söyledi: “Yapılan en son kontrolümün sonuçları çok iyi çıktı . 1,5 ay sonra son bir kontrolüm daha olacak ve ondan sonra normal yaşamıma devam edeceğim.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.