Sosyal Güvenlik Kurumu futbol turnuvası start aldı
SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığının birleştirilmesi sonucu bir yıl önce kurulan Sosyal Güvenlik Kurumu, 1 yaşında.
Kurum, yaş günü münasebetiyle gerçekleştirdiği etkinlikler çerçevesinde, birimler arasında da futbol turnuvası düzenledi. Turnuva maçları, Karatay Belediyesi Kapalı Futbol Sahası’nda oynanacak. Dün startı verilen turnuva 10 Mayıs 2009 tarihinde sona erecek. Turnuva dün oynanan İcra-Kontrol Memurları ve Şirket-Sağlık İşleri Eczacıları maçları ile başladı. A ve B olmak üzere iki grup halinde yapılacak olan maçların finalleri ise 10 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek. Finaller, grup 1. ve 2.’leri arasında yapılacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.