Sivasspor’u iki zorlu karşılaşma bekliyor
Turkcell Süper Ligde ve Fortis Türkiye Kupasında mücadelesine başarılı bir şekilde devam eden Sivassporu, bu hafta kupada ve ligde birbirinden zorlu 2 maç bekliyor.
Bu zorlu haftada önce Fortis Türkiye Kupası yarı final rövanş maçında bugün Fenerbahçe ile Sivas 4 Eylül Stadı’nda karşılaşacak olan Sivasspor, 25 Nisan Cumartesi günü de ligde sahasında Trabzonspor ile karşı karşıya gelecek. Bu sezon şu ana dek ligde ve kupada başarılı bir şekilde mücadele eden kırmızı-beyazlı ekibin, kupada Fenerbahçe ve ligde Trabzonspor ile yapacağı maçlardan alacağı sonuçlar 2 kulvardaki hedefi açısından büyük önem taşıyor. Kupada Fenerbahçe’yi eleyerek adını finale yazdırmak isteyen Sivasspor, ligde de Trabzonspor’u yenerek şampiyonluk yolunda önemli bir avantaj yakalamayı hedefliyor. Fenerbahçe maçı hazırlıklarına dün kulüp tesislerinde başlayan Sivasspor’un, bugün basına kapalı yapacağı idmanla karşılaşmanın hazırlıklarını tamamlayacağı belirtildi. Kupadaki Fenerbahçe maçının ardından ligdeki Trabzonspor karşılaşmasına odaklanacak olan Sivasspor, 25 Nisan’a kadar kulüp tesislerinde çalışmalarını sürdürecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.