Sinan Özkan vedalaştı
PTT 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor ile anlaşan Sinan Özkan, Torku Konyaspor'un sabah Tatlıcak Tevfik Lav Tesisleri'nde yaptığı çalışma sırasında teknik ekip, futbolcu arkadaşları ve personelle vedalaşarak Konya'dan ayrıldı
PTT 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor ile anlaşan Sinan Özkan, Torku Konyaspor'un sabah Tatlıcak Tevfik Lav Tesisleri'nde yaptığı çalışma sırasında teknik ekip, futbolcu arkadaşları ve personelle vedalaşarak Konya'dan ayrıldı.Torku Konyaspor'a sezon başında büyük hedeflerle geldiğini ancak gelinen nokta itibariyle ayrılmanın her iki taraf açısından da son derece doğru bir karar olduğunu düşünerek Adana Demirspor'a transfer olduğunu ifade eden Sinan Özkan, "Öncelikle transferin gerçekleşmesinde anlayışlarından dolayı herkese teşekkür ediyorum. Burada başarılı olarak Torku Konyaspor'un Süper Lig hedefine ulaşmasında katkı sağlamak istiyordum. Ama olmadı. Fazla zorlamanın herkese zarar vermesinden çekindim ve gelen teklifi değerlendirerek çok sevdiğim takımımdan ayrılmada karar kıldım. Bana bugüne kadar destek olan herkese teşekkür ediyorum. Torku Konyaspor gerçekten iyi bir takım ve hocalarım, arkadaşlarım için bundan sonra başarılı olmaları ve hedef olan Süper Lig'e çıkmaları adına dua edeceğim. Kendilerine başarılar diliyorum. İnşallah herkes için hayırlı olur" şeklinde görüş belirtti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.