Silva Ramos A2 takımıyla çalışıyor
Torku Konyaspor’un sezon başında büyük umutlarla transfer ettiği ancak Uğur Tütüneker’in şans vermediği Cristovao da Silva Ramos A2 takımı ile çalışmalarına devam ediyor.
Torku Konyaspor’un sezon başında büyük umutlarla transfer ettiği ancak Uğur Tütüneker’in şans vermediği Cristovao da Silva Ramos A2 takımı ile çalışmalarına devam ediyor. Tecrübeli oyuncu Anadolu Selçukluspor ile oynanan hazırlık maçında takımla birlikte Kayacık Tesislerine geldi. Maçta forma giymeyen Ramos belli bir süre düz koşu yaparak çalışmasını tamamladı. Hazırlık maçını da belli bir süre takip eden Cristovao da Silva Ramos daha sonra tek başına tesislerden ayrıldı
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.