SGK’nın turnuvası tüm hızıyla sürüyor
Sosyal Güvenlik Kurumunun, kuruluşunun birinci yılı münasebetiyle düzenlediği futbol turnuvasında heyecan sürüyor.
Turnuva kapsamında dün iki karşılaşma oynandı. İlk maç saat 13.00’de Sigortalama Tescil Hizmetleri çalışanları ile İl Müdürlüğü Destel Hizmetleri çalışanları arasında oynandı. Karatay belediyesi Kapalı Futbol Sahasında oynanan maçta İbrahim Altun, Ercan Şendur hakem ikilisinin yönettiği ve çekişmeli geçen karşılaşmada gülen taraf, Sigortalama Tescil Hizmetleri çalışanları oldu. Sigortalama Tescil Hizmetleri çalışanları İl Müdürlüğü Destek Hizmetlerini 3-2 yenmeyi başardı. Aynı sahada saat 14.00’de başlayan ikinci maçta ise İşverenler ile Emeklilik birimi çalışanları karşı karşıya geldi. 20’şer dakikadan iki devre halinde oynanan maçta normal süre içinde takımlar bir birine üstünlük sağlayamayınca maç 1-1 berabere bitti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.