Seydişehir, Konaklıyı mağlup etmek istiyor
Aroma Erkekler Voleybol 3. Lig A Grubunda mücadele veren Seydişehir Belediyespor hafta sonunda kendi evinde karşılaşacağı Konaklı Belediyespor maçının hazırlıklarını yoğun tempoda sürdürüyor.
Aroma Erkekler Voleybol 3. Lig A Grubunda mücadele veren Seydişehir Belediyespor hafta sonunda kendi evinde karşılaşacağı Konaklı Belediyespor maçının hazırlıklarını yoğun tempoda sürdürüyor. Geçtiğimiz Pazar günü fikstür gereği oynaması gereken Muğlaspor maçının rakibini maça çıkmayacağını bildirmesi üzerine 3-0 hükmen galip edilen Seydişehir Belediyespor, Konaklı Belediyespor maçını kazanarak şampiyonluk yolunda bir engeli daha aşmak istiyor. Seydişehir Belediyesi Spor Voleybol Sorumlusu Kudret Ekinci, Konaklı Belediyespor maçını kazanmak istediklerini söyledi. Zor bir maç olacağını kaydeden Ekinci; “Rakibimizden çekinmiyoruz. Salon ve seyirci avantajımızı en iyi şekilde kullanarak maçı kazanacağız” diye konuştu.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.