Seydişehir Bld seriye bağladı
Voleybol Erkekler 2. Liginde mücadele eden Seydişehir Belediyesi sezonun 14. hafta maçında evinde oynadığı maçta Antalya Türk Telekom'u set vermeden 3-0 yendi .
Voleybol Erkekler 2. Liginde mücadele eden Seydişehir Belediyesi sezonun 14. hafta maçında evinde oynadığı maçta Antalya Türk Telekom'u set vermeden 3-0 yendi . Sezonun ikinci yarısına hızlı başlayan Seydişehir Belediyesi üst üste aldığı üç maçla galibiyet serisini devam ettirdi. Seydişehir Belediyesi Atatürk Spor Salonu'nda oynanan maçın ilk setini Sarı-siyahlı ekip 25-19'luk skorla önde tamamladı. İkinci sete de moralli başlayan Seydişehir Belediyesi bu bölümü de 26-24 geçerek durumu 2-0 'a taşıyarak büyük bir avantaj sağladı. İlk iki sette oynadığı etkili oyunu üçüncü sete yansıtan Seydişehir Belediyesi, seyirci desteğini de arkasına alarak 3. seti 25-15 açık ara fark ile geçti ve maçı 3-0 kazandı Seydişehir Belediyesi 15. hafta maçını 5 Şubat Çarşamba günü Saat 14.00'de İzmir Atatürk Spor Salonunda Bornova Anadolu Lisesi ile oynayacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.