Seydişehir Belediye set vermeden kazandı
Türkiye Voleybol Erkekler 2. Liginde mücadele eden Seydişehir Belediyesi bu hafta ağırladığı Melikgazi Belediyesi'ne set vermedi.
Türkiye Voleybol Erkekler 2. Liginde mücadele eden Seydişehir Belediyesi bu hafta ağırladığı Melikgazi Belediyesi'ne set vermedi. Seydişehir Belediyesi Kayseri Melikgazi Belediyesi'ni 3-0 mağlup etti.Başa baş ve son derece çekişmeli geçen birinci seti 26-24 Seydişehir Belediyesi önde tamamladı. İkinci setin ilk teknik molasına 8-6 önde giren Seydişehir Belediyesi olurken, ikinci teknik molaya 14-16 Melikgazi Belediyesi önde girmesine rağmen Seydişehir Belediyesi ağırlığını koyarak ulaştığı 25-23'lük skorla rakibine şans tanımadı.Maçı 2-0 'a taşıyarak avantaj sağladı. Son sete ilk iki setin verdiği güvenle çıkan Seydişehir Belediyesi Voleybol Takımı teknik molalara da önde girerek bu seti 25-17 açık ara farkla bitirdi.Maça damgasını vuran Seydişehir Belediyesi taraftarına galibiyet sevinci yaşattı. Seydişehir Atatürk Spor Salonunda oynanan maçı Seydişehir Kaymakamı Tuncay Sonel,Garnizon Komutanı Yüzbaşı Mehmet Oyanık, Seydişehir Belediye Başkanı Abdulkadir Çat,Askerlik Şube Başkanı Kamil Güngör, Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileriyle Kurum amirlerinin yanı sıra yüzlerce vatandaş ilgiyle izledi.Maç sonrasında takım oyuncularını tek tek tebrik eden Seydişehir Belediye Başkanı Abdulkadir Çat takımın başarılarının devamını diledi.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.