Seydişehir Belediye galibiyetle noktaladı
Voleybol 2. Liginde mücadele edene Seydişehir Belediyesi 2012-2013 sezonunda oynadığı son maçta Kahramanmaraş Belediyesini 3-0 yendi.
Kahramanmaraş Belediyesi'ni kendi evinde mağlup eden Seydişehir Belediyesi 2. ligdeki ilk sezonunu 6. sırada tamamladı. Maçı izleyen Seydişehir Belediye Başkanı Abdulkadir Çat sporcu ve seyircilerle birlikte galibiyet sevincine ortak oldu. Başkan Çat yaptığı açıklamada; "Seydişehir Belediyesi Voleybol Takımımız grubundaki güçlü takımlara ve 2. ligde ilk sezonu olmasına rağmen gösterdiği performansla sezonu başarılı bir şekilde tamamladı. Takımımızın oynadığı maçlarla ilçemizde sosyal ve sportif hayatın gelişmesine katkı sağladığımıza ve Seydişehir' de voleybolu sporu sevdirdiğimize inanıyoruz. Spora ve sporcuya verdiğimiz önem çerçevesinde İlçemizde sporun sevilmesi ve gelişmesi için elimizdeki sınırlı kaynakları seferber ediyoruz. Memleketimizin ismini en iyi şekilde temsil eden Seydişehir Belediyesi Voleybol Takımımızı gayretinden ve sezon boyunca gösterdiği üstün performanstan dolayı tebrik ediyorum. Ayrıca Teknik kadroya, Spor Kulübü Yönetimine ve maçlarımızı izleyerek bizleri yalnız bırakmayan Seydişehirli sporseverlere teşekkür ediyorum" dedi. Hafta sonu yapılacak YGS sınavı nedeniyle hafta içi oynanan maçta salonu dolduran öğrenciler ve sporseverler yoğun tezahüratlarıyla takıma destek olurken maç sonrasında galibiyet coşkusunu takımla birlikte doyasıya yaşadı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.