Selim: Çıkışımız sürecek
Konyaspor'un genç oyuncusu Selim Ay, çıkışı Şanlıurfaspor ve Ankaragücü maçlarında da devam ettirerek ilk devreyi en iyi yerde tamamlayacaklarına inandıklarını söyledi.
Karşıyaka ve Manisaspor maçlarında hem oyun hem de mücadele anlamında bir çıkış yakaladıklarını ve bunun da sonuçlara yansıdığını belirten Konyaspor'un genç oyuncusu Selim Ay, çıkışı Şanlıurfaspor ve Ankaragücü maçlarında da devam ettirerek ilk devreyi en iyi yerde tamamlayacaklarına inandıklarını söyledi. Sezon içerisinde istenilen sonuçları alamadıklarını ve bunun da puan cetvelinde hak etmedikleri bir yerde bulunmalarına sebep olduğunu ifade eden Selim Ay, "Kaliteli bir kadroya sahip olmamıza ve doğru işler yapmamıza rağmen sonuca gidemediğimiz için ligde kötü bir durumdaydık. Teknik heyette yaşanan değişiklik sonrası çıkış yakaladık. Karşıyaka ve Manisaspor maçlarında mücadele ve moral anlamında daha iyi seviyelere ulaştık. Ama işimiz henüz bitmedi. İlk devreyi en iyi yerde tamamlama adına önümüzde kazanmamız gereken iki maç daha var. Bu maçlardan 6 puanla ayrılarak ikinci devreye zirveye daha yakın yerde girmek istiyoruz. Konyaspor Süper Lig'i hak eden bir takım. İnşallah iyi bir devre arası kampı geçirerek eksiklerimizi de giderip başarılı bir ikinci yarı yaşayıp takımımızı Süper Lig hedefine ulaştıracağız. Biz buna inanıyoruz" dedi. Bugün oynanacak olan Şanlıurfaspor maçına da galibiyet için çıkacaklarını söyleyen Selim, bu maçta taraftarların kendilerine destek vermesini, taraftarların vereceği sinerji ile de maçı rahat kazanacaklarını sözledrine ekledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.