Selçuklu’nun rakibi Afyon İscehisar
TFF 3. Lige terfi grup maçlarında kalan tek temsilcimiz Selçuklu Belediyespor, bugün saat 15.00te Afyon İscehisar Belediyespor ile finale kalma mücadelesi verecek.
Mavi-beyazlı takımın Kulüp Başkanı Mehmet Günbaş, çok rahat ve farklı alabilecekleri Sorgun maçını skor rahatlığı içerisinde götürürken iki kaza golü yediklerini ama yine de kazandıklarını belirterek, “Sorgun Belediyespor maçının özellikle ilk yarısında, mükemmel bir futbol ortaya koyduk. İkinci yarı skor rahatlığı içerisinde oynayan futbolcularımız, işi gevşek tutunca istemediğimiz iki gol yedik. Yine de kazandığımız için mutluyuz. Afyon ekibi önünde aynı hataları yapmayıp, galip gelerek final oynamak istiyoruz. Bunu başaracak güce sahibiz. Futbol oyunu affetmez, rakipleri küçümsemekse yanlış. Hiçbir rakibimizi küçük görmeden, yolumuza devam edeceğiz. Buna inanıyorum” dedi. Selçuklu Belediyespor, bugünkü rakibini yendiği takdirde Pazar günü Antalya Kumluca-Eskişehir Demirspor maçının galibiyle final oynayacak ve 2. kademeye yükselebilmek için ter dökecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.