Selçuklunun Kick Boksçuları Kayseride
Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından organize edilen Kickboks gelişim kampı Kayseride başladı
Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından organize edilen Kickboks gelişim kampı Kayseri’de başladı. Kamp 25 Ocak’ta son erecek. Kayseri Yolspor Kulübünün ev sahipliği yapacağı kampa Türkiye genelinden çoğu milli olan 60 sporcu katılıyor. Konya’dan Selçuklu Belediyespor Kulübü 5 sporcu 1 antrenör ile katıldı. Kampta Selçuklu Belediyespor’un başarılı Kick Boks antrenörü Mevlüt Aker semi- light contack dalında eğitim veriyor.
SPOR SERVİSİ
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.