Selçuklu'da keyifli günler
Selçuklu Belediyespor Kulüp Başkanı Selçuk Aksoy, maçın atmosferine kapılarak son bölümlerde yerine oturamamış ve maçı ayakta izlemişti
Maçın bitiş düdüğü ile soyunma odasına giden sporcular ve teknik heyet ile bir araya gelen Selçuklu Belediyespor Kulüp Başkanı Selçuk Aksoy, takımı ilk tebrik eden kişi oldu. Başkan Aksoy, "Oldukça zorlu bir maç olduğu ama en iyi şekilde mücadele ederek sahadan galip ayrılmayı başaran siz değerli sporcularımızı ve teknik ekibimizi kutluyorum. Hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum ve hepinizle gurur duyuyorum. Selçuklu Belediyespor Basketbol takımının yerinin burası olmadığını ve layık olduğunuz lige emin adımlarla ilerlediğinizi bir kez daha gösterdiniz. İnanıyorum ki bu zorlu ligi en iyi şekilde bitirerek play off maçlarına kadar ilerleyeceğiz. Bu konuda sarf ettiğiniz çaba nedeniyle teşekkür ediyor başarılarınızın devamını diliyorum" dedi. Selçuklu Belediyespor Kulüp Başkanı Selçuk Aksoy maçtan sonra takımla birlikte yemeğe gitti. Sporcular ve teknik ekibe moral yemeği veren Başkan Aksoy, sporcularla sohbet ederek gelecek maçlar için moral verdi.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.