Selçuklu, Meram’a nefes aldırmadı:8-1
SAHA: 2 Nolu
HAKEM: Anıl Gönüllü
YENİ MERAMSPOR: Sadettin, Hasan(Mazlum Acar), Kürşat, Abdullah, Abdürrahim, Burak, Zülküf, Sefa, Nebi, İ.Kürşat(Zeki), İsmail(Mahsun Acar)
SELÇUKLU BLD: Oğuzhan(Mehmet Ali), Ömer Faruk(Sadık), Mustafa Yıldız(Murat), Emrullah, Muhammet, Ali Eğilmez, Halil, Adnan(Hüseyin), Fatih, Orhan, Mustafa Bayam
GOLLER: Dk 11,30 Mustafa Yıldız, Dk 12 ve 80 Halil İbrahim, Dk 20 Fatih, Dk 43 Muhammet, Dk 66 ve 76 Mustafa Bayam(Selçuklu Belediyespor)Dk 60 Nebi(Yeni Meramspor)
YENİ MERAMSPOR: Sadettin, Hasan(Mazlum Acar), Kürşat, Abdullah, Abdürrahim, Burak, Zülküf, Sefa, Nebi, İ.Kürşat(Zeki), İsmail(Mahsun Acar)
SELÇUKLU BLD: Oğuzhan(Mehmet Ali), Ömer Faruk(Sadık), Mustafa Yıldız(Murat), Emrullah, Muhammet, Ali Eğilmez, Halil, Adnan(Hüseyin), Fatih, Orhan, Mustafa Bayam
GOLLER: Dk 11,30 Mustafa Yıldız, Dk 12 ve 80 Halil İbrahim, Dk 20 Fatih, Dk 43 Muhammet, Dk 66 ve 76 Mustafa Bayam(Selçuklu Belediyespor)Dk 60 Nebi(Yeni Meramspor)
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.