Selçuklu karatede madalyaları topladı
Konya Karate İl Temsilciğinin düzenlediği Minikler Yıldızlar ve Büyükler Kategorisinde Yapılan Karate Turnuvasında Selçuklu Belediyesporlu karateciler boş geçmedi.
Toplam 16 sporcu İle katılıp 15 Madalya kazandıklarını dile getiren antrenör Nevzat Bezeyen kendileri açısından oldukça başarılı bir turnuva olduğunu ve tüm sporcularının gösterdikleri gayretten dolayı memnun kaldığını söyledi. Kendilerine verdikleri desteklerden dolayı Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Selçuklu Belediyespor Kulübü Başkanı Fatih Yılmaz, diğer tüm yönetici ve idarecilere teşekkürlerini dile getiren antrenör Nevzat Bezeyen, Selçuklu Belediyespor Kulübünü en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceklerini söyledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.