Selçuklu, gözünü Büyükşehire çevirdi
Genç Erkekler Voleybol Turnuvası'nda Doğanhisar Belediyesi'ni 3-0 mağlup eden Selçuklu Belediyespor, gözünü Büyükşehir Belediyesi ile oynayacağı karşılaşmaya çevirdi
Genç Erkekler Voleybol Turnuvası'nda Doğanhisar Belediyesi'ni 3-0 mağlup eden Selçuklu Belediyespor, gözünü Büyükşehir Belediyesi ile oynayacağı karşılaşmaya çevirdi. Selçuklu Belediyespor Antrenörü Ömer Özçelik, yaptığı açıklamada, Doğanhisar maçını geride bıraktıklarını, bu hafta karşılaşacakları Büyükşehir Belediyesi maçını da kazanarak grupta bir üst sıraya çıkmak istediklerini belirtti. Özçelik, Selçuklu Belediyespor alt yapısından gelen sporcularla iyi sonuçlar alacaklarına inandıklarını, sporcularına güvendiğini söyledi.
SPOR SERVİSİ
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.