Selçuklu Belediyespor Adıyamanı ağırlıyor
Türkiye Erkekler Basketbol Bölgesel Liginde mücadele eden temsilcimiz Selçuklu Belediyespor ligdeki 7. maçında bugün sahasında Adıyaman Belediyesporu ağırlıyor
Geride kalan süreçte oynadığı 6 maçta 5 galibiyet ve 1 yenilgiden oluşan performans sergileyen temsilcimiz bugün Selçuklu Belediye Spor Salonu’nda saat 16.00’da başlayacak maçta son sıradaki Adıyaman Belediyespor ile karşı karşıya gelecek. Lig arası ve fikstür gereği üç haftadır maç yapmayan mavi-beyazlılar, sezonun ilk yarısında farklı yendiği rakibini bir kez daha yenip zirve takibini sürdürmek amacında.
SPOR SERVİSİ
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.