Selçuklu Belediyesi 3 madalya ile döndü
Türkiye Tekvando Federasyonunun faaliyet programında yer alan 29 Ocak-03 Şubat tarihleri arasında Alanya'da yapılan Ümitler Türkiye Bay-Bayan Tekvando Şampiyonası sona erdi
1800 sporcunun yer aldığı şampiyonaya Selçuklu Belediyespor kulübü 5 bayan ve 4 erkek sporcu ile katıldı.Ümitler Türkiye Tekvando şampiyonasında bayanlarda 62 kiloda mücadele eden Dürdane Altunel çeyrek finalde sakatlandı. Başarılı sporcu yaşadığı talihsiz sakatlığa rağmen şampiyonada kilosunda 2. olmayı başardı.67 kiloda mücadele eden Büşra Nur Sezek de şampiyonada 3. olarak madalya alan sporcular arasına adını yazdırdı. Erkekler 80 kiloda Kadirhan Sezek de 3. olarak şampiyonadan madalya ile dönen sporcular arasında yerini aldı. Selçuklu Belediyespor Yönetim Kurulu bir açıklama yaparak Alanya da gerçekleştirilen şampiyonadan madalya alarak dönen sporcuları başarılarından dolayı kutladı. Yönetim ayrıca tekvando Antrenörü Ali Armağan'ı da tebrik gösterdikleri başarı nedeniyle tebrik etti.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.