Selçuklu Belediye temposunu artırıyor
Bölgesel Amatör Futbol Ligi 7. Grupta mücadele veren Selçuklu Belediyespor ligin ikinci yarı hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor
Teknik taktik ve topla çalışma yapan Mavi-Beyazlılarda önemli bir eksik bulunmuyor. İkinci yarıya Sarayönü Belediyespor maçıyla start verecek olan Selçuklu Belediyespor bu zorlu karşılaşmayı kazanarak güzel bir başlangıç yapmak istiyor. Hazırlıkların sorunsuz bir şekilde devam ettiğini ifade eden Selçuklu Belediyespor Antrenörü Zekeriya İğdeli” İkinci yarı hazırlıklarımız sorunsuz bir şekilde devam ediyor. Takımda moraller yüksek. 2.yarıya kendi evimizde Sarayönü Belediyespor ile oynayacağımız maç ile start vereceğiz. Selçuklu Belediyespor olarak bu maçı kazanıp, ligin ikinci yarısına güzel bir başlangıç yapmak istiyoruz” diye konuştu.
SPOR SERVİSİ
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.