Selçuklu Belediye deplasmanda güldü
Türkiye Erkekler Basketbol 3. Ligi B Grubunda mücadele eden Selçuklu Belediyespor haftayı Ankara deplasmanında aldığı galibiyetle tamamladı
Mavi-Beyazlı ekip ASE Anadolu Basketbol'u 56-53 yenerek 2. sıradaki yerini korudu Ligde üst üste aldığı yenilgi ile taraftarlarını üzen mavi-beyazlılar kötü gidişe Ankara da dur dedi ve ligdeki zirve iddiasını yeniden ortaya koydu. Ankara deplasmanında maça iyi başlayan taraf ev sahibi Anadolu Basket takımı oldu. Ev sahibi takım karşısında toparlanan ve skorda dengeyi bulan mavi-beyazlılar ilk bölümde başa baş oyun sergilerken birinci çeyrek 14-14 beraberlikle tamamlandı. İkinci çeyrekte başabaş bir mücadele vardı ancak ev sahibi ekip ilk yarıyı 29-24 önde tamamladı Maçın üçüncü periyodunda mavi-beyazlılar oyunda ağırlığını hissettirdi ve rakibi karşısında etkili ataklarla skorda üstünlüğü ele almayı başardı. Bu periyot 43-40 Selçuklu Belediyespor lehine sonuçlandı. Maçın son çeyreğinde Rıfat ve İlker'in etkili savunmasıyla dikkat çeken mavi-beyazlılar rakibinin öne geçmesine fırsat vermedi ve karşılaşmadan 56-53 galip ayrıldı. Karşılaşmada Kaptan İbrahim bu maçta etkisiz bir oyun sergilerken İlker 4, Rıfat 6, Mehmet Ali 8, Serhat 10, Volkan 11 ve Mustafa Ünlü 15 sayı ile takımını galibiyete taşıyan isimler oldu.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.