Şekerspor’da parola galibiyet
TFF 2.Lig 3.Klasman Grubunda Pazar günü 15:30ta İstanbulspora konuk olacak temsilcimiz Şekerspor, formalite şeklinde geçecek karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürüyor.
Etimesgut Şekerspor’u yenerek, kümede kalmak için mücadele eden takımların kaderine etki etmeyeceğini gösteren yeşil-beyazlılar İstanbul deplasmanında 3 puandan başka bir şey düşünmüyor. Temsilcimizde cezaların nedeniyle Etimesgut maçında forma giyemeyen Cem Baki, Şinasi ve Murat Yılmaz Teknik Direktör İsmail Kartal’ın görev vermesi halinde forma giyebilecek. Aynı karşılaşmanın son dakikalarında sarı kart gören Emre Köksal ise İstanbulspor deplasmanında forma giyemeyecek. Etimesgut maçından önceki idmanda sakatlanarak sezonu kapatan Emrehan ise İstanbulspor deplasmanında forma giyemeyecek.
ŞEKER İSTANBULSPOR İLE 4.RANDEVUDA
Pazar günü İstanbulspor ile formalite maçına çıkacak yeşil-beyazlılar daha önce rakibiyle yaptığı 3 karşılaşmanın 1’ini kazanırken, 1 karşılaşmada ise sahadan mağlubiyetle ayrıldı, 1 karşılaşma ise beraberlikle sonuçlandı. Kademe grubunun 3.haftasında deplasmanda İstanbulspor’u konuk olan yeşil-beyazlılar sahadan 0-0’lık skorla ayrılırken, aynı grupta oynanan rövanş karşılaşmasında ise rakibine evinde 1-0 mağlup oldu. Rakibini ilk kez klasman grubunda ilk yarının son haftasında oynanan maçta mağlup eden yeşil-beyazlılar sahadan 3-1’lik galibiyetle ayrılmıştı. Hafta sonu düşmemek için temsilcimiz Şekerspor’u mutlak yenmesi gereken İstanbulspor, kritik karşılaşmaya çok büyük önem veriyor.Temsilcimiz Şekerspor ise ligde hiçbir şaibeli söylentiye yer vermemek için İstanbulspor’u mağlup etmenin hesaplarını yapacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.