Şekerspor İstanbul seferinde
TFF 2.Lig 3.Grup 14.hafta karşılaşmasında yarın 14:30da Zeytinburnuspor ile zor bir 90a çıkacak temsilcimiz Şekerspor, bugün İstanbula gidecek.
Bu sabah 9:00 uçağıyla İstanbul’a hareket edecek yeşil-beyazlılarda kafile başkanlığını Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Çınar ve Basın Sözcüsü Necati Batı yapacak. Yeşil-beyazlılar İstanbul Merter’de Green Park Hotel’de konaklayacak. Temsilcimizde sakatlıkları devam eden ve İstanbul’da tedavi olan Ferhat Yayla ve Kenan Başkan dışında eksik bir oyuncu yok. Günlerdik kamuoyunu meşgul eden, Fenerbahçe’ye gidip gitmediği merak konusu olan ancak daha sonra Teknik Direktör İsmail Kartal’ın, satmadık dediği Ömer Ali’de Zeytinburnuspor karşılaşmasının 18 kişilik kadrosunda yer alacak. Yeşil-beyazlılarda Emirhan, Emrehan, Cem Baki ve Şinasi Zeytinburnuspor karşılaşması öncesi kart sınırında bulunuyor. Zeytinburnuspor karşılaşmasında kayıp yaşamak isteyen Teknik Direktör İsmail Kartal’ın kart sınırında bulunan oyuncularından dikkatli olmalarını istediği bildirildi.
FARUK: TEK DÜŞÜNCEMİZ GALİBİYET
Attığı gollerle ve sergilediği mücadeleyle birçok maçta takımını sırtlayan tecrübeli oyuncu Faruk Temel, Zeytinburnuspor karşısında tek düşüncelerinin galibiyet olduğunu söyledi. Takımdaki havanın çok iyi olduğunu, kadroda bulunan bütün oyuncuların Bank Asya hedefi için kilitlendiğini vurgulayan Faruk, “Zeytinburnuspor maçına çok büyük önem veriyoruz. Bu maçta tek düşüncemiz galibiyet olacak. Zor bir deplasman. Bu maçta hem liderliği sürdürebilmek için kazanmamız gerekecek hem de rakibimizle bugüne kadar oynadığımız maçlarda aldığımız şanssız sonuçları telafi etmek istiyoruz. Alibeyköyspor galibiyeti takım olarak nasıl kenetlendiğimizi göstermiştik. Zeytinburnuspor maçında da aynı birlikteliği sergileyerek haftayı galibiyetle kapatmak istiyoruz”
Faruk, aynı saatlerde oynanacak Türk Telekom ve Etimesgut Şekerspor karşılaşması ile ilgili olarak şunları söyledi: “Grupta şu an 4 takım Play-Off için iddialı. Biz Zeytinburnuspor’u yenersek, Türk Telekom ve Etimesgut Şekerspor karşılaşmasından çıkacak en iyi sonuç beraberlik olur. Bizim yarın gözümüz Zeytinburnu’nda kulağımız Ankara’da olacak. Ancak biz önce kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz. Zeytinburnu’nu yenersek yolu yarılamış olacağız”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.