Şeker’in gençleri topbaşı yaptı
Konya Şekerspor, Şeker Fabrikası Recep Konuk Tesisleri Suni Çim sahasında yapılan törenle yaz futbol okullarını başlattı.
200 çocuğun kaydının yapıldığı futbol okulunda antrenör olarak Abdurrahman Baysungur ve Rıfkı Ekenler, antrenör olarak görev yapacak. Amaçlarının Konya futboluna oyuncu kazandırmak olduğunu belirten Altyapı antrenör Abdurrahman Baysungur, “Konya Şekerspor, altyapıya çok önem veren bir kulüp Yaz futbol okullarında tespit edeceğimiz yetenekli gençleri, kulübümüz adına lisanslayacağız. Konya futboluna, yıllarca hizmet edecek yetenekler yetiştirmeyi hedef edindik. B Genç takımımızın son Türkiye şampiyonasında 3. olması ise, bunun en açık göstergesidir. Ailelerin, Konya Şekerspor’a ilgi gösterip çocuklarını emanet etmeleri de, bizim için önemli. Yaz boyunca, tüm çocuklarımızla yakından ilgileneceğiz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.