Sarraflar ve Kuyumcular Derneği’nden ziyaretler
Sarraflar Derneği Başkanı Mehmet Kuşdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri Selçuklu bölgesindeki Sarraf, Kuyumcu esnaflarını ziyaret etti.
Sarraflar Derneği Başkanı Mehmet Kuşdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri Selçuklu bölgesindeki Sarraf, Kuyumcu esnaflarını ziyaret etti. Ekonomik olarak Türkiyemizin ve Konyamızın zor zamanlardan geçtiği bu dönemde esnaflarımıza moral ziyareti gerçekleştirilip birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Altın alım ve satımlarında en güvenli şehrin Konya olduğunu dile getiren Mehmet Kuşdemir, Vatandaşlarımız altın mamullerini Konyamızdaki bütün Kuyumcu esnaflarımızdan güvenle, gönül rahatlığıyla alışverişlerini yapabileceklerini belirtti.
HABER MERKEZİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.