Sarayönü Belediye'de Haldun Üstel dönemi
Bölgesel Amatör Lig 5. Grupta mücadele eden ve lider durumda olan Konya temsilcisi Sarayönü Belediyespor devrenin bitimine 1 hafta kala teknik direktörlük değişimine gitti.
Bölgesel Amatör Lig 5. Grupta mücadele eden ve lider durumda olan Konya temsilcisi Sarayönü Belediyespor devrenin bitimine 1 hafta kala teknik direktörlük değişimine gitti. Uzun yıllardır Sarayönü Belediyespor'un başında bulunan Niyazi Kart'la yollarını ayıran Yeşil-seyahlı ekip takımın başına tecrübeli teknik adam Haldun Üstel'i getirdi. 1952 yılında Konya'da doğan Üstel geçtiğimiz sezon Ispartaspor'u çalıştırdı. Sarayönü Belediyespor bu sezon Niyazi Kart'la çıktığı 13 maçta 9 galibiyet 2 beraberlik 2 yenilgi aldı. Yeşil-siyahlı ekip 29 puanla grupta lider durumda bulunuyor. Gazetemiz yazarı da olan Üstel'e yeni görevinde başarılar diliyoruz.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.