Sarayönü başa döndü
Bölgesel Amatör Lig 5. Grupta mücadele eden temsilcilerimizden Sarayönünü Belediyespor'da teknik direktör Faruk Temel gönderildi
Temel takımın başında 6 maça çıktı ve 3 galibiyet 3 beraberlik aldı. Şampiyonluk hedefi ile ligde mücadele eden yeşil-siyahlı ekipte alınan sonuçlar yönetimi ve taraftarı memnun etmeyince Faruk Temel'in sözleşmesi fesh edildi. Toroslar Belediyespor karşısında puanı son saniye golüyle kurtaran Sarayönü Belediyespor Faruk Temel'in yerine tekrar Niyazi Kart'ı takımın başına getirdi. Önceki gün yapılan yönetim kurulu toplantısında görevine son verilen Faruk Temel'in yerine takımı yakından tanıyan ve yıllardır Sarayönü Belediyespor'da çalışan teknik direktör Niyazi Kart'ı yeniden takımın başına getirdi. Niyazi Kart'ın görevine son vererek takımın başına Faruk Temel'i getiren Yeşil-siyahlı ekibin yönetimi bu kez Faruk Temel'i göndererek takımı tekrar Niyazi Kart'a emanet etti. Sarayönü Belediyespor'un hafta sonu oynayacağı Selçuklu Belediyespor maçında teknik adam Niyaz Kart'ın takımın başında olacağı belirtildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.