Salonun ışıkları gitti
Torku Konya Selçuk Üniversitesi’nin sahasında Olin Edirne’yi ağırladığı maçın 4. çeyreğinde karşılaşmanın bitimine 2 dakika 26 saniye kala salon ışıkları söndü.
Torku Konya Selçuk Üniversitesi’nin sahasında Olin Edirne’yi ağırladığı maçın 4. çeyreğinde karşılaşmanın bitimine 2 dakika 26 saniye kala salon ışıkları söndü. Antalya’da yaşanan depremin etkisi olarak tahmin edilen olaydan 5 dakika sonra salona ışık verilebildi. Salon ışıklarının geri gelmesi sonrası kalan süre boş bir salona karşı oynandı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.