Potada Play-Off heyecanı sürüyor
Basketbol 1. Liginde normal sezonun tamamlanmasının ardından Play-Off heyecanı başladı.
Perşembe günü Türk Telekom-Mersin Büyükşehir Belediyespor maçıyla başlayan çeyrek final serisinde, ilk maçı Türk Telekom 80-78 kazanarak seride 2-0 öne geçti. Serinin ikinci maçı bugün saat 16.00’da Mersin’de oynanacak. Maçı Telekom kazanırsa, Ankara ekibi yarı finale adını yazdıracak. Aksi sonuçta ise 3. maç Ankara’da oynanacak. Bugün günün bir diğer maçında ise Antalya Büyükşehir Belediyespor ile Fenerbahçe karşılaşacak. İlk maçı 89-63 kazanarak 2-0 öne geçen sarı-lacivertliler, bugün saat 14.00’da başlayacak maçı da kazanırsa yarı finale yükselen takım olacak. Seride durum 2-1 olursa takımlar arasındaki üçüncü maç İstanbul’da oynanacak. Play-Offta yarın ise seride 1-0 önde olan Efes Pilsen saat 17.00’da Darüşşafaka ile karşılaşacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.