potada ONVO Büyükçekmece maçının hazırlıkları başladı
Türkiye Sigorta Basketbol Süper Lig 27. hafta maçında 29 Nisan Cumartesi günü deplasmanda ONVO Büyükçekmece’ye konuk olacak AYOS Konyaspor Basketbol Takımında, karşılaşmanın hazırlıklarına Selçuklu Belediyesi Spor Salonu’nda yaptığı antrenmanla başladı.
Koç Can Sevim ve yardımcı antrenörler yönetiminde gerçekleşen antrenman, ısınma hareketleri ile başladı. 2 gruba ayrılan oyuncuların bir grubu sahada çalışmalarını sürdürürken diğer grup da fitness salonunda kuvvet antrenmanı yaptı.
AYOS Konyaspor Basketbol Takımı yarın yapacağı antrenmanla hazırlıklarına devam edecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.