Polonyalı kaleci Pawelek tribündeydi
Torku Konyaspor'un eski kalecisi Polonyalı Pawelek, dün oynanan Adana Demirsphor maçını şeref tribününden izledi.
Torku Konyaspor'un eski kalecisi Polonyalı Pawelek, dün oynanan Adana Demirsphor maçını şeref tribününden izledi. Geçtiğimiz sezon Konyaspor kalesini başarılı bir şekilde koruyon ve yeşil-beyazlı taraftarların gönlünde taht kuran Polonyalı kaleci, Konya'yı unutamadığını, dolayısıyla da Konya'ya gelerek hem dostlarını ziyaret etti, hem de eski takımının dünkü Adana Demirspor'la oynadığı maçı izledi. Taraftarların sevgisi karşısında duygulanan Pawelek, maçın berabere bitmesi nedeniyle de bir hayli üzgün olduğunu gösterdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.