Özel İdareli pedallar Mersini hedefliyor
Türkiye Bisiklet Federasyonunun 2012 yol bisikleti takviminde ilk sırada yer alan KAP Sezon Açılış Kupası için Konya İl Özel İdaresinden 10 sporcu pedal çevirdi
Yarışların ikinci gününde Yıldız A kategorisinde 50 kilometrelik yol yarışlarında Sedat Koç tekerlek farkıyla ikinci olurken, kardeşi Vedat Koç yine tekerlek farkıyla üçüncülük elde etti. Yarışta ilk 5’e giren sporcular tekerlek farkıyla sıralamada yer aldı. Sedat Koç, 28 Ocak’ta yapılan kriteryum yarışlarında da üçüncü oldu. Alanya’da yapılan yarışlarda istedikleri sonuca ulaşamadıklarını dile getiren İl Özel İdaresi Bisiklet Takımı Antrenörü Ayhan Aytekin, “Bir dahaki yarışlarda hedefimiz birincilik. 1-4 Mart 2012 tarihleri arasında Mersin’de yapılacak yarışlarda daha iyi netice alacağımıza inanıyoruz. Mersin’de gerçekleştirilecek yarışlar için çalışmalarımıza ara vermeden başladık. Kulüp olarak bisiklet branşında hedefimiz birincilik. Mersin’de buradakinden daha iyi olacağız” dedi.
SPOR SERVİSİ
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.