Özel İdareli bisikletçiler Adana'da kürsüye çıktı
Konya İl Özel İdaresi Bisiklet Takımı, 12-14 Nisan tarihleri arasında Adana’da yapılan yarışlarda birincilik elde ederek, yarışa adını veren Portakal Çiçeği madalyasının sahibi oldu Türkiye Bisiklet Federasyonu’nun düzenlediği Puanlı Adana Portakal Çiçeğ
Yarışlara gençler kategorisinde katılan Konya İl Özel İdaresi bisiklet takımı, birincilikle döndü. Adana Tüyap Fuar Alanı önünden 12 Nisan 2013 Cuma günü start alan yarışların 14 Nisan Pazar günü şehir içinde yapılan 34 km.lik gençler kriteryum kategorisinde, İl Özel İdaresi Spor Kulübü’nün başarılı bisikletçisi Vedat Koç, 00:47:34’lük süre ile birincilik elde etti. Adana’daki yarışlara Antrenör Ayhan Aytekin nezaretinde katılan İl Özel İdare’li bisikletçiler, yarışlarda göz doldurarak, festivale adını veren Portakal Çiçeği madalyasını kazanmanın gururunu yaşadı. Aldıkları başarıdan son derece memnun olduğunu dile getiren İl Özel İdaresi Spor Kulübü Bisiklet Takımı Antrenörü Ayhan Aytekin, “Çok sayıda sporcunun koştuğu yarışmaya çok iyi hazırlandık ve iddialı olduğumuz gençler kategorisinde beklediğimiz sonuçla geri döndük” dedi.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.