Özel Envar'da madalya sevinci
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü faaliyet qprogramı dahilinde bulunan okullararası yüzme şampyonası Konya Atatürk Spor Stadyumu Kapalı Yüzme Salonunda yapıld
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü faaliyet qprogramı dahilinde bulunan okullararası yüzme şampyonası Konya Atatürk Spor Stadyumu Kapalı Yüzme Salonunda yapıldı. Özel Envar İbni Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Ted kolleji, Özel Lokman Hekim Sağlık Meslek Lisesi, Gazi Lisesi, Meram Anadolu Lisesi okulları arasında yapılan yarışlarda Özel Envar İbni Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencisi Sami Ergin madalyaları topladı. Yarışlara üç dalda katılan yüzücü iki dalda Konya şampiyonu oylurken bir dalda ise Konya ikincisi oldu. Sami Ergin birinci olduğu 100 metre serbest, 50 metre kelebek kulvarlarında Konya'yı Türkiye şampiyonasında temsil etme hakkı elde etti. İbni Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Beden eğitim öğretmeni Ebubekir Eken çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını aldıklarını belirterek Envar eğitim kurumları olarak sadece akademik olarak değil sporda da son sürat ilerlediklerini ve başarılarının devamının geleceğini ifade etti. Eken öğrencileriyle ve kurumuyla gurur duyduğunu ve Envar Eğitim Kurumlarının spora ve sporcuya her zaman destek olduğunu belirtti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.