Öten: Takıma katkı koyacak oyuncu aldık
Yeni sezonun öncelikle camiaya hayırlı olmasını dileyen ve İlk etap çalışmalarımız Konyada başladı ve güzel bir şekilde devam ediyor diyerek düşüncelerini açıklayan Konyaspor basın sözcüsü Güven Öt
Yeni sezonun öncelikle camiaya hayırlı olmasını dileyen ve “İlk etap çalışmalarımız Konya’da başladı ve güzel bir şekilde devam ediyor” diyerek düşüncelerini açıklayan Konyaspor basın sözcüsü Güven Öten, “Bu sezon başarılı olarak hedefe ulaşacak bir takım kurma adına transfer çalışmalarımız titiz bir şekilde devam ediyor. Mevcut kadromuza son olarak eski oyuncumuz Neca Fernandes ve Kayserispor’dan Semih Aydilek’i dahil ettik. Coşkun Kayhan isimli oyuncu da aramıza katıldı. Konya Torku Şekerspor ile yapılan iş birliği sonrasında başarılı oyuncu arkadaşlarımızda takımımıza dahil oldu. Son yapılan transferlerle Konyaspor’umuzun gerçekten ciddi anlamda güçlendiğini görüyoruz. İnşallah yeni transferlerimiz Konyaspor’a ve camiamıza hayırlı olur. Transfer komitemiz gerekli çalışmaları yaptı. Transfer tabiki bitmez ama bakıldığında ana kadromuzun oturduğunu ve şekillendiğini söyleyebiliriz. Belki kamp dönemlerinde teknik heyetimizin istediği doğrultusunda eksik görülen mevkilere oyuncu takviyesi yapabiliriz. Ama Konyaspor’un iyi ve nokta transferler yaptığını ifade edebiliriz. Oyuncu transferi konusunda doğru kararlar verdiğimizi inşallah kamuoyu da en kısa sürede görecek. 2012-2013 sezonuna da en güzel şekilde başlayacağımıza inanıyoruz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.