Onlar gelemiyorsa, biz onlara gideceğiz
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz, genç nesillere ve öğrencilere spor yaptırma konusunda kararlı.
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz, genç nesillere ve öğrencilere spor yaptırma konusunda kararlı. “Onlar bize gelemiyorsa, biz onların ayaklarına giderek, sporla tanıştıracağız” dediği öğrencilerin ve gençlerin mutlaka spora kanalize edileceğinin altını çizen Ersöz projeyle ilgili şunları söyledi:
“Göreve geldiğimizde uygulamaya başlattığımız branş koordinatörlüğünden sonra “Pilot okul projemiz” 2.projemiz olarak hayata geçirilmiştir. Bu projedeki amacımız tesislerimize ulaşım ve diğer nedenlerden dolayı gelemeyen çocuklarımızı okullarında spor eğitimi vererek ve yerinde çalıştırılmalarıyla Konya sporuna alt yapıyı oluşturmaktır. Meram, Selçuklu ve Karatay ilçelerimizde 2’şer okul belirleyerek ve hangi branşların yapılacağını tespit ettikten sonra antrenörlerimiz okullarda görevlendirilerek çalışmalarımızı başlattık. Bu projeye paralel olarak yakında uygulamaya koyacağımızı halk eğitim müdürlüklerimizle birlikte yürüteceğimiz “Sporda ilk adım projesi de” “Pilot okul projemize” büyük bir destek sağlayacaktır. Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak, hedefimiz ferdi ve kulüp branşlarında Ulusal ve Uluslar arası şampiyonalarda İlimizin adını en üst seviyeye çıkarmak, spor kültürünü yerleştirmek ve her yaş gurubundaki insanımıza spor yaptırmak olacaktır.Bu hedefler doğrultusunda çalışmalarımızı büyük bir heyecan ve büyük bir azimle sürdürmekteyiz.
“Göreve geldiğimizde uygulamaya başlattığımız branş koordinatörlüğünden sonra “Pilot okul projemiz” 2.projemiz olarak hayata geçirilmiştir. Bu projedeki amacımız tesislerimize ulaşım ve diğer nedenlerden dolayı gelemeyen çocuklarımızı okullarında spor eğitimi vererek ve yerinde çalıştırılmalarıyla Konya sporuna alt yapıyı oluşturmaktır. Meram, Selçuklu ve Karatay ilçelerimizde 2’şer okul belirleyerek ve hangi branşların yapılacağını tespit ettikten sonra antrenörlerimiz okullarda görevlendirilerek çalışmalarımızı başlattık. Bu projeye paralel olarak yakında uygulamaya koyacağımızı halk eğitim müdürlüklerimizle birlikte yürüteceğimiz “Sporda ilk adım projesi de” “Pilot okul projemize” büyük bir destek sağlayacaktır. Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak, hedefimiz ferdi ve kulüp branşlarında Ulusal ve Uluslar arası şampiyonalarda İlimizin adını en üst seviyeye çıkarmak, spor kültürünü yerleştirmek ve her yaş gurubundaki insanımıza spor yaptırmak olacaktır.Bu hedefler doğrultusunda çalışmalarımızı büyük bir heyecan ve büyük bir azimle sürdürmekteyiz.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.